KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262003

nr 1726 2003

Mara Zvaigzne

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, Essingeleden. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x70 cm

Mara Zvaigzne, svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:04:32

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mara Zvaigzne

Läs mer om Mara Zvaigzne